Registrovanie Dr. Nona

Úvod Registrovanie Dr. Nona


 

Ponúkame možnosti zliav a poradenstva :

 

Zľava 20% Zvýhodnený zákazník (nie je podmienené pravidelným nákupom)

 

Ak sa naším prostredníctvom zaregistrujete ako zvýhodnený zákazník  Dr.Nona, môžete získať 20% trvalé zľavy na všetky produkty z Mŕtveho mora.  Táto 20% zľava je trvalá a nie je podmienená žiadnym nákupom tovaru v nejakej výške každý mesiac ako je tomu u iných firiem. Platí sa len jednorázový malý poplatok za registráciu 5 €  20% zľava vám bude odpočítaná už pri prvom nákupe. (výška nákupu nie je podmienkou)


Pri prvom nákupe hneď po online registrácii, pokiaľ ešte nemáte zľavový kód, napíšte do poznámky k objednávke, zvýhodnený zákazník, zľava vám bude pri spracovaní objednávky odpočítaná ručne.

 

Upozornenie: prvý nákup so zľavou, ked ešte nemáte zľavový kod neplatte vopred ale zadajte doručenie na dobierku!

 

Pokiaľ už máte zľavový kód zadajte ho v košíku do políčka zľavový kupón. (ked nefunguje, napíšte kód do poznámky k objednávke)

 

Prípadne sa informujte, alebo registrujte telefonicky Po - Pia od 10:00 do 17:00 0907 516 828 alebo 0907 380 580 

Naši registrovaní zákazníci majú okrem zľavy poradenstvo cez telefon aj prednášky ZADARMO, kde sa dozvedajú informácie a skúsenosti z 15 ročnej praxe používania produktov Dr. Nona, ktoré nemožno nikde inde získať.

 

Chcem sa registrovať ako Zvýhodnený zákazník

 

 

Zľava 35%. Distribútor (minimálny prvý a následne každý mesiac nákup za 113 Eur)

 

Máte záujem si privyrobiť alebo sa produkty spoločnosti Dr.Nona zaoberať profesionálne? Ponúkame školenie ZADARMO (nutný  ŽL a aktívne podnikanie a výška zľavy závisí od nákupu) Poplatok za registráciu 50 €

Prípadne ak  patríte medzi liečiteľov, masérov, vlastníte kozmetický salón alebo vykonávate liečebné terapie a máte záujem o spoluprácu, kontaktujte nás. Podľa výšky objemov odberov produktov Dr.Nona a postu v hierarchii firmy Dr. Nona môžete získať 35% trvalé zľavy na všetky produkty z Mŕtveho mora a niektoré produkty ako prémiu v pravidelných akciách ZADARMO od firmy Dr. Nona. Každý mesiac prebieha nejaká zaujímavá atraktívna AKCIA. Naši spolupracovníci majú okrem poradenstva cez telefon pravidelné školenia a semináre ZADARMO, kde sa dozvedajú informácie a skúsenosti, ktoré nemožno nikde inde získať. Vieme prísť aj k vám a odovzdáme naše skúsenosti.

Overte si u nás termín a informujte sa aj telefonicky od 10:00 do 17:00 Milan Bonk 0907 380 580 


Chcem sa registrovať ako Distribútor

 

Ako nakupovať

Zákaznícky servis

Platba kartou

Copyright 2016 - 2023 © zdraviedrnona.sk